
Мийка високого тиску Kraft&Dele KD664 280 бар 2800W З функцією забору води, Для авто та дому
4 690 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 904-08-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мийка високого тиску Kraft&Dele KD664 280 бар 2800W З функцією забору води, Для авто та дому
Мийка високого тиску, розроблена для тих, хто не хоче поступатися силою очищення . Цей пристрій може справлятися не лише з легковими автомобілями, а й з вантажівками, бруківкою, мохом, маслом, брудом, атмосферними відкладеннями та багаторічним брудом .
Основні характеристики:
-
Максимальна потужність 2800 Вт – це основа ефективного очищення. Висока потужність означає стабільну роботу двигуна навіть за тривалої роботи пристрою та під великим навантаженням.
-
Тиск до 280 бар – це параметр, який безпосередньо впливає на результати. Він визначає, чи мийка лише ополіскує поверхню, чи видаляє бруд.
-
Алюмінієвий насос , додатково підтримуваний товстішими, посиленими обмотками двигуна.
-
Пристрій має функцію самовсмоктування , а це означає, що вона може брати воду не лише з-під крана, а й з бочки, резервуара чи відра.
-
Загальний робочий діапазон до 10 м (кабель живлення + шланг високого тиску) забезпечує комфорт під час роботи вдома та в транспортних засобах.
-
Щітка для чищення, що входить до комплекту, дозволяє видаляти засохлий бруд там, де однієї лише води під тиском недостатньо.
-
Система авто-стоп автоматично вимикає двигун, коли курок пістолета відпускається.
Технічні дані:
-
Максимальна потужність: 2800 Вт
-
Максимальний тиск: 280 бар
-
Витрата води: 6 л/хв
-
Максимальна температура води: 50°C
-
Насос: алюміній, посилений
-
Системи: Повна авто-стоп, низький рівень вібрації
-
Вага: 9,1 кг
-
Живлення: 230 В / 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Максимальний тиск | 280 бар |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Особливості | Функція автовідключення, Можливість забору води з ємкості, Колеса, Ручка для перенесення |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴







